Compass Čerpadlo na odsávání oleje a nafty 12V 07248

Produkt nemá žádné parametry.

• cena kvalita
    • velmi slaby 4l ---- 10-15 min
  • , zakoupeno v 4ALLshop

• mobilní čerpadlo které plní účel pro který je určeno.

Prozatím použito na odčerpání nafty vše bez problému snad trochu hlučné ale v dílně se hluk ztratí.

• perfektni , rychlé , nízká cena vyhovuje potrebě
    • doporučuji bral jsem tu více kusu

rychlé , nízká cena vyhovuje potrebě
    doporučuji bral jsem tu více kusu hadičky se dají upravovat je dobré udelat i sací jehlu - kovovou, pak nemá chybu -dle nároku a potřebě

Produkt nemá žádné parametry.

Čerpadlo určené k odsávání oleje, motorové nafty nebo lehkých topných olejů. Napájení 12V pomocí svorek, ideální k připojení na autobaterii 12V. Vhodné pro jednoduchou výměnu motorového oleje. Není nutné hledat vypouštěcí šroub oleje, stačí jen zasunout nasávací sondu do otvoru pro měrku stavu oleje (až do vnitřního průměru 6 mm) a olej vysát do připravené nádoby.

Technická data Napájení 12 V =Příkon 5 AZástrčka do zapalovače (12 V) neNapájecí svorky ano, 2 ksDélka nasávací hadice 115 cmDélka výtlačné hadice 150 cmHladina hluku 70 dB(A)Vibrace < 2,5 m/s2Max. výkon čerpadla nafta a topné oleje cca 1,5 l / minMax. výkon čerpadla motorový olej (40°C – 50°C) cca 0,2 l / min

• cena kvalita
    • velmi slaby 4l ---- 10-15 min
  • , zakoupeno v 4ALLshop

• mobilní čerpadlo které plní účel pro který je určeno.

• perfektni , rychlé , nízká cena vyhovuje potrebě
    • doporučuji bral jsem tu více kusu

rychlé , nízká cena vyhovuje potrebě

• , zakoupeno v 4ALLshop

• jednoduché funkční hned k použití rozumná cena

doporučuji na olej i naftu