YT-1753 Klíč nástrčný na lambda sondu

Speciální klíč pro montáž, čí demontáž lambda sond. Zhotovení z kvalitní Cr-Mo slitiny oceli SCM-440. Klíč má rozměr 22 mm, délky 48 mm, se zakončením 1/2"...
Doporučená nabídka MOTORA

Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 17 904×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

Ok.

• Lambda sondu jsem s ním bez problému povolil
    • výřez pro kabel sondy je dostatečně široký
    • na 1/2" ráčnu (některé konkurenční produkty jsou na menší ráčnu)
    • 8mi hran pro připojení 1/2" ráčny či kliky umožňuje jemné přesazení ráčny/ kliky, to je ve stísněném prostoru lambda sondy výhoda

Z tohoto klíče jsem nadšený. Pro jistotu jsem si koupil ještě jiný (z důvodu špatného přístupu k sondě - nevěděl jsem, s kterým klíčem se k ní lépe dostanu). Ten jiný jsem nakonec nejen nepoužil, ale také měl příliš úzkou drážku pro kabel.
    Tento klíč skutečně mohu doporučit.
    Pro povolení sondy jsem kromě tohoto klíče použil 1/2" teleskopický klíč na kola a 1/2" kloub.
    Sonda byla originální (od Bosche), navzdory nájezdu 200 000 km šla povolit bez poškození závitu - asi dobrá tepluodolná vazelína.
    Novou sondu jsem dal taky Bosch, je už na ní aplikována tepluodolná vazelína.

Produkt nemá žádné parametry.

Speciální klíč pro montáž, čí demontáž lambda sond.

Zhotovení z kvalitní Cr-Mo slitiny oceli SCM-440.

Klíč má rozměr 22 mm, délky 48 mm, se zakončením 1/2".

Ok.

• Lambda sondu jsem s ním bez problému povolil
    • výřez pro kabel sondy je dostatečně široký
    • na 1/2" ráčnu (některé konkurenční produkty jsou na menší ráčnu)

Tento klíč skutečně mohu doporučit.
    Novou sondu jsem dal taky Bosch, je už na ní aplikována tepluodolná vazelína.